انجام پروژه با انسيس فلوئنت

ميشود يه پوشه مشابه سازي جوشش در اپليکيشن ansys fluent16 دارم که موقع run دريافت کردن سپس مدتي با خطاي amg solver: k رو به رو ميشماگه کسي بتونه اين پوشه رو نگاه کنه و مشکلش رو برطرف کنه و روش رفع اين اررور رو بگه متشکر ميشم. ضمنا نوشته‌ي‌علمي اي که دارم اونو مشابه سازي مي کنم هم ضميمه کردم اگه نياز بود به کار گيري بشه. هندسه يه annulus هستش که آب داخلش جريان داره به همين مراد اينجانب يه مبدل دولوله اي ترسيم که که در ميان دولوله اب جريان داره و باطن لوله داخلي هم قاعدتا مي بايست خالي باشه زيرا annulus هستش به همين استدلال فضاي داخلي رو هوا تعريف‌و‌تمجيد کردم. وضعيت مرزي توي اولي نمودار نوشته‌علمي مي باشد يعني دماي محل ورود 11.4 سانتي گراد و فشار 1.14 ttttt و شار حرارتي 221000 کيلوولت به مترمربع و .

از دسته اويلرين براي حل مي بايست به کار گيري بشه و همين فعاليت رو کردم.

قابل انعطاف افزار فلوئنت چه است ؟

آموزش تصويري نرم افزار گمبيت قسمت هفتم (فارسي)

اصلاح error در نرم افزار فلوئنت

ارائه نرم افزار Ennis Fluent

معرفي نرم افزار و اجراي پروژه توسط Ennis Fluent

شبيه سازي انجماد در نرم افزار فلوئنت

شبيه سازي احتراق با نرم افزار فلوئنت پارت دوم

رو ,مي ,يه ,همين ,بشه ,گيري ,کار گيري ,به کار ,گيري بشه ,annulus هستش ,مي بايست

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نیک فایل atefeh1997 vistatarhf نرم افزار CRM و سیستم مدیریت مشتری 75776701 نکس وان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. نگین طبیعت hamedan-creative-speaker بیماری و بهبودی فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ...